loader image

Teknomaks ® Dar Dokuma Aksesuarları İmalatı

Sektörün önde gelen firmalarından ortaklığını sonlandıran kurucumuz, 20 yıllık tecrübesi ve birikimiyle 2013 yılın da  “Teknomaks Tekstil Aksesuarları” adıyla sektörde ürün kalitesini ileriye taşımaktadır.

Just in Time
Prensibi

Yüksek Kalite
Üretim Hattı

Spesifik Ürün
Çeşitliliği

Doğaya Saygılı
Üretim ve İmalat

Dar Dokuma ve Aksesuarda 20 Yıllık Tecrübe

Avrupa Standartlarına Uygun Üretim

“Teknomaks müşterilerinin ihtiyaçlarını ve taleplerini ekonomik, hızlı / kaliteli bir şekilde tedarik etmeyi ilke ve hedef edinmiştir.”

Kalite Politikamız

Ürün kalitesi, memnuniyet, teknoloji ve takım ruhu, sürekli gelişim, etik ve çevre duyarlılığı.

Just in Time Prensibi

Verimlili üretim stratejimiz ile hızla değişen trendler müşteri odaklı tasarlanmıştır.

Kurumsal Vizyonumuz

Müşterilerimizin ürün ve hizmet beklentisini dünya standardına uygun şekilde karşılamak.

Kurumsal Misyonumuz

En iyi ürün, en iyi fiyata ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edindik.

Görüntü

KALİTE ve ÇEVRE POLİTİKAMIZ

MÜŞTERİBEKLENTİLERİ VE MEMNUNİYETİNE YÖNELİK SÜREKLİ İYİLEŞTİRME, GELİŞTİRME, PLANLAMAK VE UYGULAMAK İÇİN STRATEJİLER BELİRLEMENİN BENİMSENMESİ VE SÜREKLİ İYİLEŞME SAĞLAYACAK ŞEKİLDE ÇALIŞMAYI TAAHHÜT ETMEKTEDİR. UYGULANABİLİR ŞARTLARIN KARŞILANMASI İÇİN TAAHHÜT İÇERMEKTEDİR

ÇALIŞANLARIMIZI ÇEVRE KONUSUNDA BİLİNÇLENDİRMEK, ÇEVRENİN KORUNMASI, İYİLEŞTİRİLMESİ VE KİRLİLİĞİN ÖNLENMESİ İLE YASAL VE DİĞER ŞARTLAR VE MEVZUATA UYGUNLUK SAĞLAYABİLMEK İÇİN SÜREKLİ GELİŞMEYİ TAAHHÜT ETMEKTEDİR.

İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

  • İş sağlığı ve güvenliği konusunda yasal ve diğer şartların gerekliliklerini yerine getirerek, sürekli iyileştirme için standartların ötesinde başarılı bir performans sergilemeyi,
  • İş kazaları ile meslek hastalıklarına neden olabilecek tehlikeleri belirlemeyi, azaltmayı ve ortadan kaldırmayı,
  • Eğitim ve diğer faaliyetler ile çalışanların, iyi bir iş sağlığı ve güvenliği bilincine sahip olmasını ve tüm personel tarafından ortak sorumluluk olarak benimsenmesini,
  • Sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturarak iş sağlığı ve güvenliğini en üst düzeye çekmeyi,
  • Tüm çalışanlarla beraber stajyer, ziyaretçi ve alt yüklenici firma personelinin uygulama ve gelişimine katkı sağladığı, güçlü bir iş sağlığı ve güvenliği kültürü oluşturmayı,
  • İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili hedeflerin belirlendiği yönetim göz den geçirme çalışmaları ile iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi performansının sürekliliğini sağlamayı taahhüt ederiz.
Türkiye'de En Kaliteli Klips Üreticisi

Geleneğin ve Modanın Kalite ile Buluşturuyoruz.

Teknomaks ® Dar Dokuma ve Aksesuarları

Çeşitli sektörlere ürün tedariği sağlayan Teknomaks, dar dokuma, ribana, uçlama, kordon çeşitleri, kemer, kolon, şerit, biye, ekstraforlar üretmektedir.
Tüm ürünlerimizi teknolojik üretim parkurumuzda kendi tesislerimizde özenle üretmekte ve siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız…
“Sizleri kaliteli ürün yelpazemiz ile buluşmaya davet ediyoruz.”
Çevre ve insana saygı felsefesini benimsemiş, hızla değişen trendlere çabuk cevap verebilmeyi hedefleyen prensipleri doğrultusunda üretimini gerçekleştirmektedir.

Trendler ve Modanın Bir Adım Ötesinde

Trendler ve Modanın Bir Adım Ötesinde

Biye Çeşitleri, Dar Dokuma Şeritler; Baskılı Şeritler, Desenli Şeritler, Kolonlar, Pamuk Ekstrafor, Yazılı Biye. Kemerlik Şeritler; Jut Kemer, Passalı Kemer. Klipsler, Ribana, Uçlamalar, Metal Uçlama, Asetat Uçlama, Kordonlar; Yazılı Kordonlar,İğneli Kordonlar, Örme Kordonlar, Ters Kordonlar. Yazılı Şeritler ve Yuvarlak Lastikler.

Müşterilerimize Yönelik Çözümler

Müşterilerimize Yönelik Çözümler

Tekstil, konfeksiyon, çanta, ayakkabı, otomotiv, iş güvenliği, çadır, branda, sera gibi farklı iş kollarında faaliyet gösteren müşterilerine yönelik çözümler üreten firmamız hayata geçirdiği Ar-Ge projeleri ile paydaşlarına ve ülke ekonomisine katma değer oluşturmaktadır.

Kaliteli Üretim ve Yenilikçi

Kaliteli Üretim ve Yenilikçi

Kurulduğu günden itibaren uyguladığı; kaliteli üretim, yenilikçilik ile dürüst ticaret ilkeleri çerçevesinde müşteri ve tedarikçilerinin güvenini kazanan Teknomaks ® , yükselen başarı grafiğini sürdürmeye kararlıdır.

Proje, Görüş, Öneri ve Fikleriniz Bizim İçin Değerlidir. Hemen İletişime Geçin !